Ана бројала до 16

Медицинар – Јуниор 36:31 (19:17)

Хала Гимназије. Гледалаца: 500. Судије: Кнежић (Врбас), Пешић (Црвенка). Седмерци: Медицинар 2(2), Јуниор 9(8). Искључења: Медицинар 8, Јуниор 4 минута.

Медицинар: Дукић (10 одбрана), Враголић 3, И. Васиљевић, Милошевић, Белушевић, Мијаиловић, Радовић 16 (2), А. Ручнов 1, Д. Васиљевић, Селенић (2 одбране), Јовић 5, Миловановић, Обућина 5, Нинковић 4, Стојковић 2.

Јуниор: Јеремић (6 одбрана), Атанасковић, Блануша 7(1), Иван 1, Ј. Јовановић 1, Булатовић 4, Цветиновић, Петровић 2(1), Ковачевић 11 (6), Богдановић 2, Рибичић 2(1), И. Јовановић, крстић 1, Ђурковић 1, Станојевић (4 одбране), Милојевић.

Играчица утакмице: Ана Радовић (Медицинар)

Најбољом игром у овогодишњој сезони рукометашице нашег клуба су у дербију зачеља убедљиво савладале појачану екипу Јуниора и освојиле важне бодве у борби за опстанак у Супер лиги. Шапчанке предвођене расположеном Аном Радовић имале су од почетка утакмице стално вођство али да на одмор оду са више од два гола предности “спречила“ их је капитен гостију Јована Ковачевић која је девет пута затресла мрежу домаћина. У наставку још боља игра шабачког тима. Добрим одбранама Марија Дукић допринела је да у 50. минуту стигне до највеће предности од осам голова коју је одржавао све до четири минута пре краја када су Београђанке серијом 4:0 успеле да избгну висок пораз. У поседњем нападу капитен Ана Радовић својим 16-тим голом (рекорд првенства) поставља коначан резултат ове за обе екипе важне утакмице.